Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolny konkurs informatyczny

Data publikacji: 2017-06-09, Data modyfikacji: 2017-06-12
A A AWydrukDrukuj  
 
W okresie od 4 do 25 maja 2017r. chętni uczniowie z klas V i VI przystąpili do konkursu informatycznego. Uczniowie przedstawiali w formie prezentacji multimedialnej wybraną przez siebie treść z jednego ze szkolnych przedmiotów. Praca mogła opierać się na omówieniu jednego lub kilku tematów bądź też mogła stanowić podsumowanie najważniejszych informacji z całego działu. Przy ocenie prac brano pod uwagę kreatywność oraz oryginalność prezentowanego materiału, a także: Poprawność merytoryczną i językową zamieszczonych w prezentacji informacji. Przejrzysty i uporządkowany układ prezentacji. Adekwatność zastosowanych narzędzi i efektów do przedstawianych treści. Kreatywność oraz oryginalność prezentowanego materiału, Techniczną poprawność wykonania prezentacji. Nagrodzone prace: I miejsce Joanna Maduzia kl. VI a Grzegorz Maksymiak kl. V b Eliza Kołoszycz kl. VI c Temat prezentacji: Getto warszawskie i obozy...

Pełna treść wiadomości na: sp2pyrzyce.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/236941/szkolny_konkurs_informatyczny_
sp2pyrzyce.pl, Źródło artykułu: sp2pyrzyce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pyrzycki

  Powiat pyrzycki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Pyrzyce. Na powiat składają się dwa miasta: Lipiany i Pyrzyce, a także 6 gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.Gospodarka powiatu opiera się głównie na rolnictwie. Największą rzeką przepływającą przez ziemie powiatu jest Płonia.

  Na terenie powiatu podtrzymywane są tradycje ludowe. Dbają o to liczne ludowe zespoły artystyczne. Oprócz tego, że uświetniają one imprezy lokalne, występują także na konkursach międzynarodowych. Zabytki można zwiedzać, wybierając się na jeden z turystycznych szlaków: Lipiany-Sitno-Tetyń, Szlak Ziemi Pyrzyckiej im. Stanisława Jansona lub Barlinek-Przelewice.        

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola