Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Z Chojny do Pyrzyc. Policja ma nowego komendanta

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Dał się poznać jako dobry organizator. Teraz przyszedł czas na awans. Młodszy inspektor Miłosz Bogdański objął dowodzenie nad pyrzyckim garnizonem policji. Przez lata był komendantem Komisariatu Policji w Chojnie. W sąsiednim powiecie dał się poznać jako dobry organizator. Teraz jest już oficjalnie dowodzącym pyrzyckiej Powiatowej Komendy Policji. Wczoraj złożył oficjalne ślubowanie. Młodszy inspektor Miłosz Bogdański ma 47 lat. Służy w Policji od 1 kwietnia 1991 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie – gdzie ukończył wyższe studia zawodowe na kierunku administracja w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego uzyskując tytuł oficera dyplomowanego. Ukończył również podyplomowe studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Prywatnie interesuje się historią lotnictwa wojskowego i szybownictwem. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji dotyczących historii polskich skrzydeł i posiadaczem złotej odznaki szybowcowej z dwoma diamentami. Karierę zawodową rozpoczął w Kompanii Patrolowej Komendy Rejonowej Policji w Zielonej Górze, następnie po niespełna dwóch latach służby skierowany został decyzją przełożonych do ówczesnego Wydziału Operacyjno – Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji w Zielonej Górze, gdzie zajmował się zwalczaniem tzw. przestępczości samochodowej. Krótko po ukończeniu Szkoły Policji w Pile na własną prośbę przeniósł się do pełnienia służby w ówczesnym województwie szczecińskim gdzie został policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji w Gryfinie. Z tą jednostką Policji mł. insp. Miłosz Bogdański związał się na blisko 23 lata. W tym czasie przeszedł pełną drogę awansu. Od stanowiska referenta, specjalisty Wydziału Kryminalnego, Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego – a od 2007 roku Komendanta Komisariatu Policji w Chojnie. Foto: źródło KPP Pyrzyce

Pełna treść wiadomości na: radio-pyrzyce.pl/?p=1088
radio-pyrzyce.pl, Źródło artykułu: radio-pyrzyce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pyrzycki

  Powiat pyrzycki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Pyrzyce. Na powiat składają się dwa miasta: Lipiany i Pyrzyce, a także 6 gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.Gospodarka powiatu opiera się głównie na rolnictwie. Największą rzeką przepływającą przez ziemie powiatu jest Płonia.

  Na terenie powiatu podtrzymywane są tradycje ludowe. Dbają o to liczne ludowe zespoły artystyczne. Oprócz tego, że uświetniają one imprezy lokalne, występują także na konkursach międzynarodowych. Zabytki można zwiedzać, wybierając się na jeden z turystycznych szlaków: Lipiany-Sitno-Tetyń, Szlak Ziemi Pyrzyckiej im. Stanisława Jansona lub Barlinek-Przelewice.        

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola