Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZDOLNI I BEZPIECZNI

Data publikacji: 2017-05-08, Data modyfikacji: 2017-05-07
A A AWydrukDrukuj  
 
21 kwietnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Moja bezpieczna droga do szkoły”. Organizatorem konkursu była Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Pyrzycach. Skierowano go do dzieci z klas I szkół podstawowych z terenu Powiatu Pyrzyckiego. Konkurs był kontynuacją Festynu pt. „…aby było bezpieczniej”, który odbył się 23 września 2016 r. w Pyrzycach. Celem konkursu było podniesienie świadomości dzieci na poziomie szkoły podstawowej w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych oraz wzbudzenie wśród dzieci poczucie odpowiedzialności za własne zdrowie i życie. Spośród prac, które napłynęły z 7 szkół, komisja konkursowa doceniła kilka prac naszych „małych twórców”: Rafał Rogalewicz z kl. 1 b – I miejsce Jakub Bernadski z kl. 1 b – III miejsce Zuzanna...

Pełna treść wiadomości na: sp2pyrzyce.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/230620/zdolni_i_bezpieczni
sp2pyrzyce.pl, Źródło artykułu: sp2pyrzyce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pyrzycki

  Powiat pyrzycki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Pyrzyce. Na powiat składają się dwa miasta: Lipiany i Pyrzyce, a także 6 gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.Gospodarka powiatu opiera się głównie na rolnictwie. Największą rzeką przepływającą przez ziemie powiatu jest Płonia.

  Na terenie powiatu podtrzymywane są tradycje ludowe. Dbają o to liczne ludowe zespoły artystyczne. Oprócz tego, że uświetniają one imprezy lokalne, występują także na konkursach międzynarodowych. Zabytki można zwiedzać, wybierając się na jeden z turystycznych szlaków: Lipiany-Sitno-Tetyń, Szlak Ziemi Pyrzyckiej im. Stanisława Jansona lub Barlinek-Przelewice.        

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola