Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bullet, PB & eR JaY - Pyritz (Official Video)

 
Pyrzycki HipHop: CZM fanpage: facebook.com/czmpyrzyce Kanał YT: youtube.com/user/bulet222 Bullet: facebook.com/pages/Bullet/278523292285106 Tekst: Bullet: Ja to pyrzyczanin z krwi i kości w mieście znany Rap tu grany jak tsunami trafia pod pyrzyckie bramy Tu w tym mieście mam swe plany od małego wychowany Na ulicach z cyganami Ziomalami ekipami Blok dziewiatka dobrze znany do dziś żyje wspomnieniami Gdy przechodzę obok bramy biję pionę z chłopakami W podstawówce Sfrustrowany w szkole średniej poważany Zsrcku wykształcenie zdobywamy Żyjąc w naszym małym mieście zawsze zdeterminowany Do działania rapu grania swej dzielnicy promowania Kiedy słyszę że to wiocha nie masz nic tu do gadania Tu się rodzę i też umrę spocznę na naszych cmentarzach Teraz żyje wódkę pije w naszym mieście daje w szyje Dookoła same zmiany ale wspomnień nie zabije Dzis 27 czas mi bije miasto było jest i żyje Tutaj młode pokolenie tak jak my wchodzi w życie Pyrzyce miasto nasze moje twoje ja tu graczem Hiphopowym wyjadaczem czas przemija sił nie tracę Dziś z kumplami daje klasę bo nie może być inaczej Pozdro dla wszystkich ziomeczków z tego miasta to zaznacze PB: Żyje w tym mieście ziomek-lat 26- i zgnije.., to do końca tych dni zaciśnięta pięść, Kryje fragment muru-pośród pęknięć-przeszłości część, to resztki między ludzkich spięć, A pod pomnikiem nieszczęść poległym pamięć i cześć..., Nasze miasto nie wieś, odznacza historyczna treść, Jednak nie każdy życie chce tu wieść, a ich niechęć-wiesz?- wygenerowana jest brakiem perspektyw, Stąd dają dyla w spełnieniu dyrektyw, gdzie szukają szczęścia w aglomeracjach prężnych, Co do tej kwestii, wciąż trwam obojętny, To tutaj mieszkam gdyż trzymają sentymenty..., Te uroki miejsc pewnych, przywołują momenty z przygód pięknych. z czasów nie tak zamierzchłych... My tu zostajemy by dawać ten rap w tym mieście, gdyż nadzieja jeszcze nie wygasła w Nas, Nareszcie zobaczysz Słońce na swym czarnym horyzoncie, rozświetli te dni w których Ty ,straciłeś wiarę i opuściłeś ten skrawek ziemi, Gdy wszyscy lirycznie umarli, my dajemy ten rap nie dla korzyści. eR JaY: witam w pyrzycach, witam w moim miescie chlopaki nie maja splów, bo wystarcza im rece, gdy za oknem jasno, wtedy zamykam powieki, bo ktoś rzucił hasło że trzeba zapić lęki, wokół ruin biegną mury, co broniły tej struktury, coś tam knuły knury by nam zabrać nasze chmury, który jest który, a który nosił polskie mundury, który dureń nie zrozumiał pyrzyczanie to nie szczury, nasze wały widziały więcej niz nie jedne gały, zapisane tam obrazy nie zostały bez skazy, to nie jest katyń , nie ma pochowanych ciał, choć wielu leżało bo nie miało silły wstać, nie mamy wieżowców ani nawet basenu, nie mamy znanych raperów, usłyszysz nas w podziemu, kilka osiedli na krzyż czasem nie ma gdzie wyjść, ale chcemy tu żyć kochamy tych ulic syf..

 


StudioBurda
 
Data pliku video: 2013-07-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pyrzycki

  Powiat pyrzycki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Pyrzyce. Na powiat składają się dwa miasta: Lipiany i Pyrzyce, a także 6 gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.Gospodarka powiatu opiera się głównie na rolnictwie. Największą rzeką przepływającą przez ziemie powiatu jest Płonia.

  Na terenie powiatu podtrzymywane są tradycje ludowe. Dbają o to liczne ludowe zespoły artystyczne. Oprócz tego, że uświetniają one imprezy lokalne, występują także na konkursach międzynarodowych. Zabytki można zwiedzać, wybierając się na jeden z turystycznych szlaków: Lipiany-Sitno-Tetyń, Szlak Ziemi Pyrzyckiej im. Stanisława Jansona lub Barlinek-Przelewice.        

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola