Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"JESTEŚMY WŚRÓD WAS - PRZYJAZNY OSOBIE NIEPEŁNOSPRAWNEJ"

Data publikacji: 2017-05-12, Data modyfikacji: 2017-05-13
A A AWydrukDrukuj  
 
- tę nazwę znamy już od kilku lat i wiemy, że oznacza ona konkurs plastyczny, którego celem jest kształtowanie i rozwijanie świadomości społecznej w zakresie dostrzegania i rozumienia problemów ludzi niepełnosprawnych. Uczniowie naszej szkoły przyłączając się do konkursu, wykonali piękne prace plastyczne, cztery z nich zostały nagrodzone: klasa I „b” praca zbiorowa Kaja Giergiel, klasa III „g” Garanin Jakub, klasa V „ a” Eliza Kołoszycz, klasa VI „ c” Gratulujemy !

Pełna treść wiadomości na: sp2pyrzyce.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/231594/jestesmy_wsrod_was__przyjazny_osobie_niepelnosprawnej_
sp2pyrzyce.pl, Źródło artykułu: sp2pyrzyce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pyrzycki

  Powiat pyrzycki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Pyrzyce. Na powiat składają się dwa miasta: Lipiany i Pyrzyce, a także 6 gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.Gospodarka powiatu opiera się głównie na rolnictwie. Największą rzeką przepływającą przez ziemie powiatu jest Płonia.

  Na terenie powiatu podtrzymywane są tradycje ludowe. Dbają o to liczne ludowe zespoły artystyczne. Oprócz tego, że uświetniają one imprezy lokalne, występują także na konkursach międzynarodowych. Zabytki można zwiedzać, wybierając się na jeden z turystycznych szlaków: Lipiany-Sitno-Tetyń, Szlak Ziemi Pyrzyckiej im. Stanisława Jansona lub Barlinek-Przelewice.        

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola