Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Pyrzyce" - etiuda warsztatowa 2015

 
Etiuda warsztatowa zrealizowana podczas "Letnich Warsztatów Artystycznych" w Pyrzyckim Domu Kultury. W projekcie udział wzięli: W rolach głównych Pyrzyczanka - Natalia Gołas Łucja - Aleksandra Kaczyńska Anna - Laura Mikołajewska Kamera - Maksymilian Świergul Dźwięk - Natalia Marciniak Scenariusz i realizacja - grupa warsztatowa "Wakacyjnych Warsztatów Artystycznych" Opieka artystyczna i techniczna - Krzysztof Kuźnicki, Stowarzyszenie Kamera Muzyka w filmie - Tomek Lewandowski Zespół w składzie : wokal - Paulina Lenart klarnet - Maciej "Bosy" Marcinkowski piano, inst. klawiszowe, gitara, - Tomek Lewandowski instr. perkusyjne, realizacja - Marek Kruszyński

 


Pyrzycki Dom Kultury
 
Data pliku video: 2015-08-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pyrzycki

  Powiat pyrzycki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Pyrzyce. Na powiat składają się dwa miasta: Lipiany i Pyrzyce, a także 6 gmin: Lipiany, Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Przelewice, Warnice.Gospodarka powiatu opiera się głównie na rolnictwie. Największą rzeką przepływającą przez ziemie powiatu jest Płonia.

  Na terenie powiatu podtrzymywane są tradycje ludowe. Dbają o to liczne ludowe zespoły artystyczne. Oprócz tego, że uświetniają one imprezy lokalne, występują także na konkursach międzynarodowych. Zabytki można zwiedzać, wybierając się na jeden z turystycznych szlaków: Lipiany-Sitno-Tetyń, Szlak Ziemi Pyrzyckiej im. Stanisława Jansona lub Barlinek-Przelewice.        

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola